M I L A D
Milad ShopMaker
ورودی نامعتبر
الزامی
نام و نام خانوادگی را فقط با حروف فارسی تایپ نمایید.
الزامی
نام پلاگین پرداختی که میخواهید به پیامک متصل شود.
الزامی
یک آدرس ایمیل جهت ارتباط ضروری وارد نمایید.
الزامی
یک شماره موبایل جهت تماس ضروری وارد نمایید.
ورودی نامعتبر

Payment Falno

پرداخت سفارشی فــالــنو صرفا برای سفارشاتی می باشد که بصورت اختصاصی توسط کاربر درخواست داده شده است. اینگونه پرداخت ها دارای پنل مدیریت فاکتورها نمی باشند.

پس از پرداخت موفق درخواست فعالسازی سرویس پیامک برای شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. و سفارش شما طی 2 الی 12 ساعت از طریق ایمیل وارد شده به شما تحویل داده خواهد شد.

Support Falno

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی می توانید با سامانه پشتیبانی 24 ساعته درخواست خود را مطرح نمایید.

 

میزبان صدای گرم شما هستیم ...

برای مشاوره در زمینه‌های فروش محصولات با ما تماس بگیرید

۱۰۷۳۶–۰۲۱

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره های فروش، تخفیف های استثنایی و بسیاری از موارد جذاب دیگر، عضوی از کسانی که خبرنامه فــالــنو را دریافت می کنند، باشید.

فروشگاه ساز میلاد یک محصول برای راه اندازی سایت با موضوع فروش انواع محصولاتی از جمله لوازم دیجیتال ، لوازم خانگی ، خودرو ، محصولات فرهنگی و هنری ، لوازم بهداشتی ، مواد غذایی و ... است. در این فروشگاه شما میتوانید محصولات مجازی که قابلیت دانلود را دارند را نیز به فروش بگذارید و کاربران پس از خرید محصول را دانلود نمایند. مهم ترین ویژگی فروشگاه ساز میلاد بخش مارکتینگ آن است. در این بخش کاربران میتوانند محصولات خود را جهت فروش قرار دهند. و همانند یک فروشنده به فروش محصولات خود بپردازند. در سیستم فالنو بخش هایی همانند فروش پین کد و لایسنس نیز تعریف شده که برای فروشندگان لایسنس های آنتی ویروس ، کارت شارژ و ... مناسب است.